Ogłoszenia parafialne

1 niedziela adwentu – 27.XI.2022r.

  • Email

1. Rozpoczynamy adwent, czas przygotowania serc na przyjście Jezusa Chrystusa w noc Bożego Narodzenia.
Roraty, Msza św. o Matce Bożej w dni powszednie o g. 7.00 poprzedzona śpiewem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMPanny o g. 6.40.
Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałki, środy i piątki.
2. W środę święto św. Andrzeja Apostoła. Ks. Andrzejowi składamy życzenia imieninowe i ofiarujemy modlitwę, by święty patron wypraszał obfitość bożych łask, zdrowie i radość z posługi kapłańskiej.
3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca grudnia. Nabożeństwa adoracyjne w czwartek i piątek o godz. 17.00. Spowiedź w I piątek od g. 17.00.
4. W sobotę zapraszamy na wieczorową mszę św a potem nabożeństwo i I-szo sobotnie czcicieli Matki Bożej a szczególnie osoby, które po przeżyciu 33 dniowych rekolekcji zawierzyły swoje życie Maryi.
5. Zbiórka żywności w oznakowanych sklepach na terenie Kolna odbędzie się w dniach 2-3 grudnia. Widząc w tych sklepach kosze z logo Caritas włóżmy w nie produkty dla potrzebujących rodzin.
6. Dziękujemy za nabywanie świec Adwentowego Dzieła Pomocy Dzieciom.
7. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za tydzień po mszy św. o 12.30.
8. Pan Rafał w tym tygodniu przyniesie opłatki do mieszkańców ulic: Szkolna, Wesoła, Słoneczna, Zacisze, Piłsudskiego, Zakole, Marii Konopnickiej (bloki i domy prywatne).

wzasiegu logo w70pxrngk