1 Niedziela Wielkiego Postu - 18.II.2018r.

. Wielki Post to szczególny czas dany nam przez Boga do poprawy życia i gorliwszej modlitwy.
Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu:
Droga Krzyżowa: - dla wszystkich w dni powszednie o godz. 17.30. - dla dzieci w piątki o godz. 16.30 (z Komunią św.) Gorzkie Żale w niedziele po wieczorowej Mszy św.. W czasie nabożeństwa będzie głoszone kazanie pasyjne i odprawiana procesja eucharystyczna. Do udziału w procesji zapraszamy dzieci do niesienie poduszeczek ze znakami męki pańskiej. Zapraszamy na te nabożeństwa, byśmy włączyli się w przeżywanie męki Pana Jezusa, którą On nas odkupił z niewoli grzechu. Pamiętajmy, że Jezus nie może zbawić nas bez naszego udziału.
2. W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
3. Są już wstawione pierwsze witraże w zakrystii. Na witrażach są wizerunki św. Dominika Savio - patrona ministrantów i bł. Michała Giedroycia - patrona kościelnych.