Ogłoszenia parafialne

12 niedziela zw. - 22.VI.2014r

  • Email
  1. We wtorek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo małżeństw oczekujących dziecka.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O g. 18.00 Msza św., nieszpory o N.Sakr. procesja eucharystyczna, poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Tą Mszą św. podziękujemy również za mijający rok szkolny oraz rok pracy i formacji ruchów religijnych naszej parafii. Zapraszamy więc uczniów nauczycieli i wszystkich członków ruchów religijnych naszej parafii byśmy podziękowali Panu Bogu za rok pracy i prosili o szczęśliwy czas urlopów i wakacji. Później wspólne ognisko.
  3. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Na modlitwę w intencji kapłanów zapraszam na godz. 18.00. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMPanny.

wzasiegu logo w70pxrngk