13 Niedziela zw. – 28.VI.2020r.

1. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na rzecz Stolicy Apostolskiej potrzebne do pełnienia należytej służby wobec całego Kościoła.
2. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. Nabożeństwa adoracyjne w środę, czwartek i piątek o g.17.00, w sobotę po wieczorowej mszy św..
3. W czasie miesięcy wakacyjnych lipiec i sierpień nie będzie w dni powszednie mszy św. o g. 8.00. Intencje przyjęte na tę godzinę będą odprawione poza parafią lub prosimy o kontakt w celu ich przeniesienia na inny termin.
4. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna bezpośrednio po mszach św.
5. Dzisiaj wybieramy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na kolejne 5 lat. Niech nasz udział w wyborach i wybór Prezydenta jakiego dokona każdy z nas będzie podyktowany odpowiedzialnością na los nas Polaków i naszej Ojczyzny a ona wyrosła i ukształtowała się na wartościach chrześcijańskich. Odpowiedzialnego wyboru.