14 niedziela zw. - 6.VII.2014r.

1. Od jutra na wieczorowej Mszy św. rozpoczniemy Nowennę do MBSzkaplerznej, by przygotować się w ten sposób do przyjęcia szkaplerza NMPanny z Góry Karmel w dniu 16 lipca.
  2. W piątek 12 lipca Uroczystość św. Brunona z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika głównego patrona naszej diecezji.
  3. Biuro RM przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja w dn. 12-13 lipca. Zapisy do jutra - 7 lipca. Szczegółowe informacje w gablocie. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.
  1. Msza św. w int. RM w niedzielę 13 lipca o g. 17.00 poprzedzona różańcem.
  2. Parafialne półkolonie dla dzieci będą prowadzone od 14 - 25 lipca. Zapisy i informacje u ks. Adama.
  3. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku do soboty g. 9.00-10.00 i po wieczorowej Mszy św..
  4. Witamy przybyłych gości do naszej parafii na urlopy i wakacje. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku.