15 niedziela zw. - 13.VII.2014r

1. W środę 16 lipca Wspomnienie NMP z Góry Karmel. Na wieczorowej Mszy św. nałożenie Szkaplerzy NMP dla osób, które tego pragną.
  2. Od piątku 18 lipca rozpoczniemy Nowennę do św. Anny, przygotowując się do Odpustu parafialnego św. Anny w dniu 27 lipca.
  3. W piątek 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów w najbliższą niedzielę 20 lipca po każdej Mszy św.
  4. Od jutra rozpoczną się półkolonie w naszej parafii. Chętne dzieci zapisują sie w zakrystii. W ramach półkolonii będzie wyjazd 25 lipca do Łomży na spotkanie z ks. biskupem z okazji dnia św. Anny czyli spotkania babć z wnukami. Na półkolonie i na ten wyjazd do Łomży można się zapisywać u ks. Adama.