Ogłoszenia parafialne

16 Niedziela zw. – 18.07.2021r.

1. Odmawiamy Nowennę do św. Anny, przygotowując się do Odpustu parafialnego św. Anny w najbliższą niedzielę 25 lipca. Suma odpustowa wraz z procesją eucharystyczną o g. 12.30. Prosimy o udział w procesji strażaków i wszystkie osoby niosące paramenty procesyjne oraz dzieci.
2. W sobotę przed odpustem jak w latach ubiegłych udamy się po Mszy św. wieczorowej na stary cmentarz, by modlitwą wypraszać odpust czyli darowanie kar za popełnione grzechy dla naszych zmarłych.
3. Za tydzień po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa patrona podróżujących i kierowców. Ofiary, które złożą kierowcy będą przekazane na pomoc dla misjonarzy w ramach MIVA Polska.
4. 24 lipca 1919 – została powołana Policja Państwowa. Dlatego w dniu 24 lipca policjanci obchodzą swoje święto. Z racji tego święta policji w środę o g. 10.00 będzie odprawiona w naszym kościele Msza święta w intencji policjantów i pracowników cywilnych policji. Zapraszamy na wspólną modlitwę w ich intencji.
5. Zachęcamy do zapisywania się na naszą Łomżyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Informacje i karty uczestnictwa u ks. wikariuszy.
6. W naszej parafii organizowane są półkolonie dla dzieci w dniach od 9 do 13 sierpnia. Karty uczestnictwa do odebrania w zakrystii.
7. Pielgrzymka Ełcka na Jasną Górę przyjdzie do nas na odpoczynek 29 lipca ok g. 17.00. W chwili obecnej nie jest jeszcze znana liczba pielgrzymów. Za tydzień podamy orientacyjną ich liczbę. Tak jak w latach ubiegłych proszą nas o poczęstunek.

wzasiegu logo w70pxrngk