16 niedziela zw. - 20.VII.2014r

1. Trawmy w odmawianiu Nowenny do św. Anny przygotowując sie do odpustu parafialnego. Istotą odpustów parafialnych jest uzyskanie odpustu, czyli darowanie kar za popełnione grzechy i ofiarowanie go za siebie lub za osobę zmarłą. W sobotę 26 lipca po Mszy św. wieczorowej udamy się na stary cmentarz, by tam odmówić różaniec za naszych zmarłych.
  2. W niedzielę 27 lipca nasz parafialny Odpust ku czci św. Anny, Matki NMPanny. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o 12.30. Proszę o pełny skład procesji.
  3. Za tydzień będzie ostatnia niedziela lipca. O g. 15.30 Msza św. dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.
  4. Zapisy na naszą Łomżyńską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę od niedzieli 27 lipca w kancelarii parafialnej lub w Łomży.   Szczegółowy komunikat w sprawie pielgrzymki jest w gablocie.
  5. We wtorek 29 lipca ok. g. 17.30 przyjdą do Kolna pielgrzymi diecezji ełckiej. W tym roku zatrzymają się przy naszym kościele. Zachęcam do spotkania z pielgrzymami i proszę o przygotowanie posiłku dla pielgrzymów.
  6. 2 sierpnia (sobota) w Zuzeli, miejscu urodzeniaSługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiegoo g. 11.00 Uroczystość dziękczynna dla uczczenia 90. rocznicy święceń kapłańskich Prymasa Tysiąclecia. Organizujemy wyjazd do Zuzeli na tę uroczystość.