18 Niedziela zw. – 2.VIII.2020r.

1. Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski skierował do naszej parafii ks. Kamila Nowaka. Witamy wśród nas nowego księdza wikariusza i życzymy owocnej i radosnej posługi kapłańskiej wśród nas.
2. Trwamy w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę. W dni powszednie o g. 20.00 gromadzimy się na Mszy św. i Apelu Jasnogórskim. W niedzielę Apel po wieczorowej Mszy św.
3. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.
4. W tym tygodniu I środa, I czwartek i I piątek sierpnia. Nabożeństwa adoracyjne o g. 19.00.
5. Sierpień jest miesiącem wielu uroczystości maryjnych, pielgrzymek i rocznic wydarzeń patriotycznych. W tym roku przypadnie 100 rocznica Cudu nad Wisła. Postarajmy się przeżyć ten miesiąc w trzeźwości.
6. Nasza parafia jest jedną z parafii, która objęła pomocą rodziny z Aleppo w Syrii. Wychodząc z kościoła mamy okazję złożyć swoją ofiarę do puszki, abyśmy mogli przedłużyć pomoc konkretnej rodzinie w Aleppo. Za złożone ofiary - Bóg zapłać. Dziękujemy za złożone ofiary przez kierowców przy poświęceniu pojazdów na pomoc misjonarzom. Dziękujemy za składane ofiary na rzecz naszej parafii.