2 Niedziela Adwentu – 5.XII.2021r

1. W środę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMPanny. Msze św. 7.00, 8.00 i 18.00. W tym dniu od g. 12.00 przypada „Godzina łaski dla świata”. Zapraszamy na tę godzinę na modlitewne czuwanie. Zachęcamy do modlitwy również w domu.
2. W najbliższą sobotę 11.12.2021r. w naszym kościele w godz. 15.00-20.00 odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia, podczas którego będziemy modlić się o dobre przeżycie Adwentu i wysłuchamy nauczania, o tym jak przygotować się na narodzenie Chrystusa. W czasie trwania całego spotkania, będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, a nasze czuwanie uwieńczy Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Niech to będzie czas naszych adwentowych rekolekcji, naszego zatrzymania się wśród codziennej krzątaniny i skupienia się na przychodzącym Chrystusie.
3. Za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia bierzmowania i ich rodziców po Mszy św. o g. 9.00.
4. Dziękujemy za produkty żywnościowe i chemiczne dla potrzebujących rodzin na święta oraz słodycze dla obrońców granic naszej Ojczyzny. Dziękujemy za nabywanie świec „Caritas” Adwentowego Dzieła Pomocy Dzieciom.