Ogłoszenia parafialne

22 Niedziela zw. - 2.IX.2018r.

  • Email

1. Kończą się wakacje. Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Zachęcam do spowiedzi i komunii św. by Jezusowi podziękować za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki. Msze św. na początek roku szkolnego będą odprawiane dla poszczególnych szkół naszej parafii w uzgodnieniu z dyrektorami szkół.
2. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała jutro o g. 18.00.
3. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek września. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle. Spowiedź dla dzieci kl.IV obchodzących I piątki od g. 17.00.
4. Nasze Parafialne Dożynki odbędą się w sobotę 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszam rolników i gospodarzy oraz działkowiczów naszej parafii na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony w tym dniu na g. 11.00.
5. Na spotkania oazy i młodzieży zaprasza ks. Artur w piątki po wieczornej Mszy św.
6. Zapraszamy dzieci do śpiewania w scholi parafialnej. Spotkanie w środę o g. 17.00.
7. Chłopców od IV klasy szkoły podstawowej zapraszamy do ministrantów. Spotkania ministrantów w soboty o 10.00.
8. Rodzice uczniów z VIII klas, którzy chcą, aby ich dzieci przystąpiły do sakramentu bierzmowania zgłaszają się do ks. Artura po deklaracje. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
9. Rodzice dzieci kl. III szkół podstawowych, które rozpoczną przygotowanie do I Komunii św. odbierają w tym tygodniu deklaracje i zgłaszają swoje dzieci za tydzień po Mszy św. o 12.30.

wzasiegu logo w70pxrngk