23 Niedziela zw. – 5.IX.2021r.

1. 8 września w środę w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej odbędą się nasze Parafialne Dożynki. Zapraszamy rolników i gospodarzy jak również działkowiczów na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony na g. 11.00. Przynieśmy ziarno pod nowe zasiewy do błogosławieństwa.
2. W sobotę na wieczorowej Mszy św. zakończymy 33 dniowe rekolekcje poprzez które przygotowywaliśmy się do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia i Matki Róży Czackiej.
3. W najbliższą niedzielę 12 września, godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie odbędzie się Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
4. Zachęcamy chłopców do służenia przy ołtarzu. Spotkanie dla ministrantów w sobotę o g. 10.00 w sali parafialnej.
5. W niedzielę 12 września zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się bierzmowania na Mszę św. o godz. 9.00. oraz do I komunii św. o g. 12.30. Deklaracje zgłoszeniowe dziecka do sakramentu można odbierać w zakrystii.