27 niedziela zw. - 5.X.2014r.

1. Przeżywamy dzisiaj nasz parafialny Odpust MBRóżańcowej. Wspomnienie liturgiczne przypada we wtorek. Zachęcam do odmawiania różańca w rodzinach. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa różańcowe do kościoła.
  2. Za tydzień 12 października spotkanie członków RM o. g. 10.00 w Biurze RM.
  3. Od najbliższej niedzieli można będzie zamawiać "zdrowaśki" za zmarłych na kolejny rok.
  4. Za tydzień Niedziela Papieski i zbiórka do puszek na fundusz stypendialny.
  5. Relikwie krwi św. Jana Pawła II są w Kaplicy Ojczyzny w ołtarzu MBCzęstochowskiej. Zachęcam do modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Osoby, które były na pielgrzymce śladami św. Jana Pawła II mogą zapisać się na zdjęcia z tej pielgrzymki wykonane przez fotografa. Zdjęcia są w gablocie a zapisy w zakrystii.
  6. Wychodząc dzisiaj po Mszy św. zachęcam do złożenia ofiar do puszek na rzecz Caritas.