Ogłoszenia parafialne

27 Niedziela zw. - 7.X.2018r.

  • Email

1. Ks. Arturowi składamy życzenia imieninowe; bożej łaski, radosnej posługi kapłańskiej, zdrowia i dobra od ludzi.
2. Różaniec dla dzieci o g. 17.00 . Dla wszystkich o g. 17.20.
3. Zapraszamy na koncert w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Sacrum et Musica, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w naszym kościele. Szczegóły koncertu na plakacie w gablocie.
4. W sobotę 13 października przed Ogólnopolskim Dniem Dziecka Utraconego, odbędą się kolejne pogrzeby dzieci zmarłych przed narodzinami, których ciała nie zostały odebrane ze szpitali znajdujących się na terenie naszej diecezji, bądź rodzice pozostawili je tam świadomie, aby zostały pochowane w Grobach Dzieci Utraconych. Pogrzeb Dzieci Utraconych odbędzie się w parafii Chrystusa Króla Wszechświata o g. 10.00. Zapraszamy na tę uroczystość Wszystkich, którzy chcą pożegnać Dzieci zmarłe przed narodzeniem oraz wesprzeć ich rodziców.
5. W sobotę 13 października różaniec i wieczorowa Msza św. w intencji Rodziny RM. Później procesja fatimska wokół kościoła.
6. W niedzielę 14.X Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkół składamy z serca płynące życzenia, aby Najwyższy Nauczyciel obdarzał Was swoim błogosławieństwem, by misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy i katechety przyniosła dobre efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budujecie fundamenty polskiego jutra. Na wspólną modlitwę różańcową w int. nauczycieli zapraszamy w niedzielę o g. 16.30.
7. Za tydzień Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Fundusz Stypendialny im. Jana Pawła II przeznaczony dla ubogiej a zdolnej młodzieży.

wzasiegu logo w70pxrngk