29 Niedziela zw. – 17.X.2021r.

1. Jutro modlimy się w intencji służby zdrowia. Dziękujemy tą modlitwą wszystkim osobom decyzyjnym w służbie zdrowia oraz lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, personelowi pomocniczemu za ich troskę o nasze zdrowie. Niech św. Łukasz patron Służby Zdrowia otacza ich swoją opieką i wyprasza potrzebne łaski.
2. We wtorek wieczorem modlimy się w intencji NSZZ Solidarność w 37 rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
3. W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża.
4. Pan Rafał nasz organista w tym tygodniu przyjdzie z opłatkami do mieszkańców ulic Ks. Janusza, Łazienna, Ogrodowa, Chopina, Żeromskiego, 1 Maja, Kościelna, Pl. Wyszyńskiego, Jana z Kolna, Pl. Wolności.
5. Zbliżają się dni szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Pamiętając o porządku na ich grobach nie zapominajmy o modlitwie za nich.
6. Osoby chętne do uporządkowania grobów kapłanów na starym cmentarzu zapraszamy w środę na g. 10.00.