4 Niedziela Wielkiego Postu – 19.III.2023r.

1. Jutro Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMPanny. Od tego dnia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia.
2. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Od środy osoby chcące podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego zapraszamy na wieczorowe Msze św. aby poprzez modlitwę przygotować się do tej duchowej adopcji. Uroczyste złożenie deklaracji i przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będzie w sobotę na wieczorowej Mszy św. Zapraszamy na tę Mszę św. również małżeństwa oczekujące narodzin dziecka na modlitwę i błogosławieństwo.
3. W najbliższą niedzielę 26 marca rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Msze św. w niedzielę jak zawsze. W poniedziałek i wtorek o g. 9.00, 11.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy już pół godziny przed mszą św.
4. Osoby, które pragną wyspowiadać się i przyjąć komunię św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
5. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy 31 marca po Mszy św. o g. 18.00 sprzed naszego kościoła. Trasa drogi krzyżowej to pętla o długości 40 km. Zapisy na stronie internetowej www.edk.org.pl
6. W Niedzielę Palmową - 2 kwietnia w rocznicę odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II przejdziemy w marszu w obronie dobrego imienia Papieża. Marsz rozpocznie się o g. 15.00 w kościele Chrystusa Króla Wszechświata a zakończy przy pomniku Papieża przy naszym kościele. Na marsz ubierzmy się w coś białego np. szalik, chustę, czapkę, kurtkę. Weźmy też obrazy św. Jana Pawła II, kwiaty białe i żółte oraz znicze które ustawimy przy pomniku Papieża Świętego Jana Pawła II.