5 Niedziela Wielkiego Postu – 26.III.2023r.

1. Trwamy w Rekolekcjach Wielkopostnych, które przegotowują nas na przeżywanie najważniejszych wydarzeń naszego zbawienia. Jurto i we wtorek Msze sw. z naukami rekolekcyjnymi o okazją do spowiedzi o g. 9.00, 11.00, 16.30 i 18.00.
2. Osoby chore i w starszym wieku, które nie mogą przybyć do kościoła a chcą się wyspowiadać i przyjąć komunię św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
3. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy 31 marca po Mszy św. o g. 18.00 sprzed naszego kościoła. Trasa drogi krzyżowej to pętla o długości 40 km. Zapisy na stronie internetowej www.edk.org.pl
4. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Uroczyste poświęcenie palm z procesją o g. 11.00.
5. W Niedzielę Palmową - 2 kwietnia w rocznicę odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II przejdziemy w marszu w obronie dobrego imienia Papieża. Marsz rozpocznie się o g. 15.00 w kościele Chrystusa Króla Wszechświata a zakończy przy pomniku Papieża przy naszym kościele. Na marsz ubierzmy się w coś białego np. szalik, chustę, czapkę, kurtkę. Weźmy też obrazy św. Jana Pawła II, kwiaty białe i żółte oraz znicze które ustawimy przy pomniku Papieża Świętego Jana Pawła II.