5 Niedziela Wielkiego Postu - 29.III.2020r.

1. Wielkopostne dni pokutne od 29-31 marca. W poniedziałek i wtorek msze św. o g. 9.00, 11.00, 16.30, 18.00. Spowiedź pół godziny przed mszą św. Pomiędzy mszami św. trwać będziemy na adoracji Najświętszego Sakramentu, by wypraszać powstrzymanie epidemii koronawirusa. Pamiętajmy, że przepisy państwowe dopuszczają obecność do 5 osób na zgromadzeniu liturgicznym w kościele.
2. Osoby chore i w starszym wieku, które chcą skorzystać ze spowiedzi i przyjąć komunię św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii.
3. W związku z epidemią koronawirusa prosimy o korzystanie ze spowiedzi przez wszystkie dni przychodząc pół godziny przed mszą św., aby bez narażania siebie i innych na oczekiwanie w kolejkach by pojednać się z Bogiem.
4. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień.