6 niedziela wielkanocna - 22.V.2022r.

1. We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
2. W tym tygodniu 26 maja ks. dziekan obchodzi 38 rocznicę święceń kapłańskich, ks. Andrzej 10 rocznicę, a 27 maja ks. Kamil 5 rocznicę. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie w ich intencji.
3. 26 maja jest Dniem Matki. Naszym żyjącym Mamom składamy najlepsze życzenia i prosimy o Boże błogosławieństwo a zmarłym wypraszamy niebo.
4. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
5. W sobotę 28 maja diakon Krystian Piekarski zostanie wyświęcony na kapłana w Katedrze Łomżyńskiej o godz. 10.00. A w niedzielę 29 maja odprawi swoją Prymicyjną Mszę Święta w naszym kościele o godz. 12.30. Na te uroczystości serdecznie zapraszamy. Módlmy się w intencji diakona Krystiana i pozostałych diakonów oraz o nowe powołania kapłańskie.
6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Kończy się powoli czas komunii św. wielkanocnej, do przyjęcia której jesteśmy zobowiązani przykazaniem kościelnym, jeśli chcemy być uważani za praktykujących katolików.
7. Za dwa tygodnie 5 czerwca dzieci kl. IV szkół podstawowych naszej parafii przystąpią do Rocznicowej Komunii Świętej.