6 niedziela wielkanocna - 25.V.2014r.

1. Jutro 30 lat kapłaństwa będzie obchodził nasz ks. proboszcz Stanisław. Razem z kolegami kursowymi, wśród których jest ks. bp. Tadeusz Bronakowski o g. 12.00 odprawią w naszym kościele Mszę św. dziękczynną za 30 lat kapłaństwa. Zapraszamy na tę uroczystość.
  2. W środę 3 rocznicę kapłaństwa będzie obchodził ks. Szymon  w czwartek 4 rocznicę kapłaństwa będzie obchodził ks. Adam. W tych dniach pamiętajmy w modlitwie o naszych kapłanach, prosząc dla nich o potrzebne łaski.
  3. Jutro Dzień Matki. Wszystkim mamusiom życzymy Bożej łaski, opieki Matki Najświętszej, zdrowia oraz miłości swoich dzieci. Zmarłe mamy niech przebywają w radości nieba.
  4. W sobotę święto Nawiedzenia NMPanny.
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w poniedziałek 2 czerwca o g. 18.00.
  7. Rozpoczniemy od 2 czerwca modlitwę o błogosławieństwo Boże w pracy na roli dla gospodarzy naszej parafii wraz z poświęceniem pól. Proszę przynieść ziemię do poświęcenia. Msze św. w wioskach 16.00.

Pachuczyn - poniedziałek 2 VI

Gromadzyn Wykno - wtorek 3 VI

Tyszki Łabno - środa 4 VI

Gromadzyn Stary - czwartek 5 VI