6 Niedziela Wielkanocna – 9.V.2021r.

1. W czwartek 13 maja wieczorowa Msza św. w int. RM i TVTrwam poprzedzona różańcem.
2. Od piątku w święto św. Macieja Apostoła rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
3. W najbliższą sobotę nasz parafianin Krystian Piekarski alumn V roku WSD w Łomży przyjmie święcenia diakonatu w Katedrze Łomżyńskiej. Otoczmy Krystiana naszą modlitwą.
4. Za tydzień 16 maja dzieci kl. III SP Nr 2 przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o g. 12.30. Spowiedź dla dzieci ich rodzin w piątek o g. 16.30. Z związku z tą uroczystością prosimy, aby na Mszę św. o 12.30 nie przychodziły osoby nie związane z dziećmi pierwszokomunijnymi a wybrały inną Mszę św.
5. Dziękujemy wszystkim osobom i rodzinom, które wykazując troskę o parafię składają swoje indywidualne ofiary na rzecz parafii i nas kapłanów posługujących wśród was mimo tego, że w tym roku nie było odwiedzin duszpasterskich z powodu pandemii. W każdą niedzielę jest sprawowana Msza św. o błogosławieństwo boże i potrzebne łaski w waszej intencji parafianie.