Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu – 3.03.2024

1.      W dniu dzisiejszym gościmy w naszej wspólnocie Alumna Rafała z Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Dziękuję za wygłoszone słowo i podzielenie się świadectwem powołania. Całą wspólnotę seminaryjną zawierzamy Dobremu Bogu upraszając nowe powołania do służby Bogu z naszej wspólnoty parafialnej.

2. W minionym tygodniu odbyły się rekolekcje szkolne. Dziękuję Dyrektorom Szkół Podstawowych Nr 1 i 2 a także Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych za umożliwienie uczestnictwa w tym modlitewnym programie, a także za tworzenie razem wspólnoty modlitwy. W sposób szczególny dziękuję Pani Magdzie Sekścińskiej i Justynie Targońskiej za aranżację spotkania w SP nr 2.

3. W najbliższą środę wieczorem Msza Wotywna do MBNP.

4. Zbiórka żywności na potrzeby paczek, które trafią do najuboższych z terenu naszej parafii odbędzie się w dniach 8 – 9 marca (piątek, sobota). Dziękuję za okazaną w ten sposób pomoc. Z produktów powstaną paczki, które dostarczymy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

5. 15 marca w piątek odbędzie się Kolneńska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Organizatorem przedsięwzięcia jest Pani Justyna Kajko. Każda osoba pragnąca wziąć czynny udział jest zobowiązana do rejestracji na stronie www.edk.org.pl Wymarsz na trasę po Mszy Świętej o godzinie 18:00 – 15 marca.

6. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły ofiary od Pani Doroty, Pani Joanny, Państwa Marzeny i Stanisława, Pana Krzysztofa i Pani Małgorzaty i jedna Anonimowa. Za każde dobro duchowe i materialne dziękujemy. Tydzień temu została doprowadzona nowa elektryka do budynków gospodarczych.

       

 Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk