Niedziela Miłosierdzia Bożego - 28.04.2019r.

1. Spotkania mężczyzn z Matką Bożą ostatniego dnia miesiąca - 30 kwietnia o g. 21.00 przy Grocie MB.
2. W środę rozpoczniemy maj - miesiąc Maryjny. Proszę o odnowienie krzyży i kapliczek Matki Bożej, które są w wielu miejscach naszej parafii. Zachęcam do śpiewu Litanii Loretańskiej, by sławić Maryję i prosić Ją o wstawiennictwo w naszych potrzebach. Proszę o modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Nabożeństwo majowe w kościele po Mszy św. wieczorowej.
3. W czwartek 2 maja święto Flagi Narodowej. Zachęcam do wyrażenia swojego patriotyzmu poprzez wywieszenie naszej biało-czerwonej Flagi Narodowej.
4. W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski - Głównej Patronki Polski. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Odpust w Zabielu.
Będzie to też I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w domach od g. 10.00.
5. W sobotę 4 maja Wspomnienie św. Floriana Męczennika, Patrona naszego miasta Kolna i strażaków. W tym dniu módlmy się o potrzebne łaski dla naszego miasta i strażaków.
6. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca maja. Nabożeństwa po Mszy świętej.