Niedziela Najświętszej Trójcy - 15.VI.2014r.

1. W czwartek 19 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 11.00, 17.00. Po Mszy św. o g. 11.00 w procesji eucharystycznej przejdziemy do 4 ołtarzy oddając cześć Jezusowi Eucharystycznemu. Prosimy jak zwykle o przygotowywanie ołtarzyków w ustalonych miejscach i o udział w procesji strażaków, kawalerzystów, orkiestrę, dzieci, młodzież i dorosłych niosących sztandary i feretrony. Dzieci pierwszokomunijne jak każdego roku zapraszamy do sypania kwiatków. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie się do procesji.
  2. W oktawie Bożego Ciała po wieczorowej Mszy św. Nieszpory  o Najświętszym Sakramencie z procesją eucharystyczną.
  3. Dziękujmy za składane ofiary na rzecz naszej parafii. W Uroczystość Bożego Ciała będzie zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Za tydzień ofiary na WSD w Łomży.