Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 25 niedziela zwykła - 24.09.2023

  • Email

1. Przypominamy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna w dniach 13-14 października. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik. Naszą uwagę kierujemy w stronę Maryi. Już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa w codziennych nabożeństwach różańcowych i powierzenia Matce Najświętszej naszych trosk. Różaniec to modlitwa, która przynosi wyjątkowe owoce. Niech nie zabraknie naszej decyzji do tworzenia razem łańcucha wierzących serc.

3. 28 września we czwartek włączymy się o godzinie 15.00 w publiczne wyznanie wiary poprzez odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam na plac miejski na godzinę 15.00 do wspólnego odmówienia Koronki upraszając potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny.

4. Zapraszam Zelatorów poszczególnych kół różańcowych do zgłoszenia się do zakrystii w celu omówienia planowanej adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Trwają prace remontowe i dziękuję za ich wspieranie. W minionym tygodniu została wykonana wylewka betonowa na parterze. Technicznie został opracowany projekt schodów i zostały zlecone do wykonania po dokonaniu zadatku.

         Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły od ostatniej niedzieli: od Państwa Urszuli i Michała, od Państwa Jadwigi i Zdzisława, Pani Elżbiety, od Państwa Jana i Teresy, Państwa Małgorzaty i Franciszka, od Pani Danuty, Pani Moniki, trzy ofiary Anonimowe, od Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

                                                                              Z serca wszystkim dziękuję

6. Chętnych do czytania Słowa Bożego zapraszamy do zapisywania się w zakrystii na październikową listę.

7. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować na wypominki roczne. To nasza wspólna modlitwa Kościoła, która wyjednuje łaskę nieba dla naszych zmarłych. Przyjmujemy też rezerwacje na msze święte gregoriańskie na przyszły rok. Ilość jest ograniczona.

8. Z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła do domu Ojca: + Irena Jarząbek Jakubowskia l. 77

Wieczny odpoczynek . . .

                Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk