Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2023

  • Email

1. W dniu dzisiejszym Apelem Jasnogórskim po Mszy Świętej z godziny 17.00 kończymy nasze wspólne spotkania Grupy Białej. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas i chęci, aby w ten sposób trwać razem na wspólnotowej modlitwie. Dziękuję Panu Organiście, Panu Kościelnemu i Księdzu Andrzejowi za zaangażowanie w prowadzenie naszych spotkań.

2. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz kolejna rocznica Cudu nas Wisłą. Msze Święte tego dnia będą sprawowane według porządku niedzielnego. Uroczysta Msza Święta z obecnością sztandarów o godzinie 12. 30. Podczas każdej mszy świętej będziemy święcić zioła, kwiaty, owoce, dziękując Panu Bogu za to co zrodziła ziemia.

         Po każdej mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek jako pomoc poszkodowanym podczas powodzi w Słowenii.

3. W najbliższą środę po mszy świętej z godziny 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

4. W przyszłą niedzielę podczas mszy świętej o godzinie 9.00 podziękujemy Księdzu Kamilowi za Jego posługę w naszej parafii. Decyzją Księdza Biskupa, ksiądz Kamil od 26 sierpnia podejmie służbę w Baranowie. Już dzisiaj otaczamy Go naszą modlitwą i wdzięcznym sercem.

5. Trwają prace remontowe. Zdjęcia z aktualnego postępu prac dostępne są na stronie internetowej parafii. Dziękuję za okazywane wsparcie i życzliwość.  Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły w minionym tygodniu: od Pana Marka, Państwa Stanisława i Zofii, Pani Ireny, Państwa Teresy i Mirosława, Pani Marianny, od członków Kół Żywego Różańca: Świętej Tereski, Świętej Rity, Świętej Katarzyny, Matki Teresy z Kalkuty, Świętego Józefa, jedna ofiara Anonimowa z parafii Chrystusa Króla. Dziękuję również za ofiary dokonane przelewem: od Pana Józefa, Pani Anny, Pana Marcina oraz Pani Ewy.

         Ofiarodawcom dziękuję za ufundowane kwiaty do ołtarza.

                                                              Z serca wszystkim dziękuję

wzasiegu logo w70pxrngk