Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023

  • Email

1. Serdecznie dziękuję Chórowi Parafialnemu za oprawę muzyczną liturgii w ubiegłą niedzielę o godzinie 17.00. Jednocześnie zapraszam do tworzenia chóru i w ten sposób budowania naszej wspólnoty wychwalającej Boga. W najbliższą środę po mszy wieczornej czekamy na wszystkich chętnych w salce parafialnej.

2. 28 października zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych. Pragniemy we wspólnocie wiary pokazać, że zbliżająca się Uroczystość Wszystkich Świętych jest doświadczeniem naszej całej wspólnoty. Zarówno dorosłych jak i dzieci zapraszamy do przebrania się w wybraną postać Świętego lub Świętej. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 15.00, a następnie korowód z relikwiami przejdzie ulicami miasta. Dopełnieniem będą wspólne animowane zabawy dla dzieci i poczęstunek. Zachęcamy przy tym do podzielenia się jakimś smakołykiem.

3. W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej z godziny 12.30 zapraszamy na zebranie rodziców i dzieci przystępujące do I Komunii Świętej.

4. Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży zwraca się z prośbą o przekazanie płodów rolnych. Zwracam się z prośbą do Sołtysów o przeprowadzenie takiej zbiórki i podzielenie się wypracowanym dobrem.

5. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na remont jak i te indywidualne.       W minionym tygodniu zostały pomalowane pomieszczenia górnej kondygnacji. Rozpoczęły się też prace instalacyjne na górze tzw. białego montażu. Trwają prace nad szpachlowaniem parteru, ale jeszcze dużo przed nami.

         Dziękuję za ofiary, które wpłynęły w minionym tygodniu: przelewem od Pani Zofii oraz dwie Anonimowe.

                                                                              Z serca wszystkim dziękuję

5a. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy stypendia dla najuboższej młodzieży Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II. Wiele osób korzysta z tego wsparcia, które daje możliwość kształcenia się i rozwijania pasji. W imieniu młodych serdecznie dziękuję za okazane zrozumienie i wsparcie.

6. 16 października w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w kaplicy Matki Bożej.

   

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk