Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023

  • Email

 1. W dniu dzisiejszym naszą modlitwą i życzeniami otaczamy osobę Księdza Sławomira. Wspominając patronalne święto życzymy Księdzu Sławkowi pogody ducha, Bożego Błogosławieństwa i twórczego rozwoju osobistego. Jednocześnie dziękuję za pełną zaangażowania i radości posługę, którą wnosi w naszą wspólnotę parafialną.

2. 16 listopada we czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie modlitewne rycerstwa niepokalanej.

3. Dziękuję za ofiary złożone na remont. W minionym tygodniu zostało zakończone układanie elektryki w dolnej kondygnacji, zostały postawione ścianki pomieszczeń kancelaryjnych, a także zostały ułożone schody prowadzące na górną kondygnację. W jadalni, kuchni i pomieszczeniu socjalnym dokończono kładzenie gładzi.

         Dziękuję za okazane wsparcie duchowe i materialne tym bardziej, że prace wykończeniowe są najbardziej absorbujące. Dziękuję za ofiary od Pana Jana, Pana Jerzego i przelewem od Państwa Alicji i Damiana i Pani Teresy.

                                                                            Z serca wszystkim dziękuję

4. Organizujemy w ferie zimowe wyjazd rodzinny połączony z nauką jazdy na nartach. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do zakrystii do Księdza Proboszcza. Od ilości osób zależą ewentualne koszta wyjazdu.

5. Ofiarami do puszek w dniu dzisiejszym wspieramy wspólnoty Kościoła, które są prześladowane. Z serca za okazane wsparcie dziękuję.

6. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć kalendarze adwentowe. To specjalnie ułożone czekoladki z odniesieniem do Pisma Świętego i Bożego Narodzenia. 24 okienka wypełnione czekoladkami z zadaniami na każdy dzień adwentu a także 6 kodów QR z odesłaniem do materiałów mulitemdialnych.

7. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na trwający remont.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej z godziny 12:30 spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk