OGŁOSZENIA Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020r.

1. Wczoraj w Katedrze Łomżyńskiej zostało wyświęconych 4 kapłanów naszej diecezji. Dziękujmy za nowych kapłanów i módlmy się za nich oraz tych trochę starszych, którzy w tych dniach obchodzą rocznice swoich święceń.
2. Dzisiaj kończy się okres Wielkanocny i czas wielkanocnej Komunii św.
3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła.
4. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca czerwca. Nabożeństwa tych dni łączymy z nabożeństwem czerwcowym po Mszy św.. Spowiedź dla dzieci obchodzących I piątki miesiąca w piątek od g. 17.00.
5. W czwartek Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
6. W niedzielę 7 czerwca ostatnia już grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o 12.30. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o g. 17.30.
7. W niedzielę 7 czerwca na Mszy św. o g. 11.00 ks. Biskup Janusz Stepnowski dokona poświęcenia nowych dzwonów.
8. Bierzmowanie młodzieży odbędzie się 25 czerwca. Kandydaci do bierzmowania spotykają się w najbliższą niedzielę 7 czerwca po wieczorowej Mszy św.
9. W związku ze zmieniającymi się przepisami sanitarnymi odnośnie procesji Bożego Ciała ogłoszenie o tym jak w tym roku będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Ciała podamy za tydzień.
10. Ks. Biskup od niedzieli 7 czerwca odwołuje dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. w niedzielę i święta nakazane.