Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła 27.08.2023

  • Email

1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej witamy Księdza Sławomira Sokołowskiego. Decyzją Księdza Biskupa od soboty Ksiądz Sławomir jest wikariuszem w naszej parafii. Witamy w naszej wspólnocie i życzymy obfitości Bożych Łask we wspólnej drodze ku naszemu Zbawicielowi. Patronka Święta Anna niech wspomaga w codziennej realizacji powołania.

2. W najbliższą środę na godzinę 16.00 zapraszam wszystkich Katechetów na zebranie, które odbędzie się w salce parafialnej.

3. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do obfitego korzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego tym bardziej zadbajmy o to, by dzieci i młodzież z czystym sercem i pełni radości rozpoczęli ten nowy etap w życiu.

4. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy po wakacyjnej przerwie msze dziecięce o godzinie 12:30. Wszystkich najmłodszych bardzo serdecznie zapraszamy na eucharystię ze Słowem Bożym dla dzieci.

5. Po przyszłej niedzieli 8 września o godzinie 11.00 odbędą się nasze parafialne dożynki. W święto Narodzenia NMP będziemy dziękować za dary ziemi podjęte ludzką pracą, a także prosić by Bóg pobłogosławił ziarna na zasiew. Zapraszam wszystkich Rolników, Działkowiczów i tym, którym droga jest nasza polska ziemia do wspólnego świętowania.

6. Dziękuję za wspieranie prac remontowych, które wykonujemy z funduszy parafialnych. W minionym tygodniu ukończono układanie nowej elektryki. Skrzynki bezpiecznikowe i przełączenie na nową instalację zostanie wykonane na koniec prac remontowych. W minionym tygodniu w dużej części zostały wyszpachlowane ściany górnej kondygnacji.

         Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły od ostatniej niedzieli: od Pani Wiesławy, Państwa Stefana i Wiesławy, Pani Katarzyny, Państwa Mieczysława i Reginy, Pani Heleny, Pani Ireny, oraz Państwa Ryszarda i Lucyny.

                                                                              Z serca wszystkim dziękuję

7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 28.01.2024 do 4.02.2024. Szczegółowy program jest podany na stronie parafii, a także możemy uzyskać informacje u Księdza Andrzeja. Przewidywany koszt to 3800 złotych plus 300 dolarów + 160 złotych. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty pielgrzymki. Paszporty posiadające wizy z Libii, Libanu bądź Syrii muszą być wymienione na nowe.

wzasiegu logo w70pxrngk