Ogłoszenia parafialne

Uroczystość św. Piotra i Pawła - 29.VI.2014r

  • Email
  1. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca lipca. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle.
  2. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku do soboty g. 9.00-10.00 i po wieczorowej Mszy św..
  3. Biuro RM przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja w dn. 12-13 lipca. Zapisy do 7 lipca. Szczegółowe informacje w gablocie. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.
  1. Witam przybyłych gości do naszej parafii na urlopy i wakacje. Wszystkim życzę nabierania sił w promieniach Bożej łaski i słońca. Przypominam ostrzeżenie przed kąpielą w miejscach niedozwolonych. Proszę o roztropność w używaniu alkoholu. Otoczmy troską dzieci jak również zabezpieczmy mienie materialne, gdy wyjeżdżamy na wypoczynek i oraz mienie sąsiadów, którzy wyjechali na wakacje. Życzę miłego wypoczynku.

wzasiegu logo w70pxrngk