Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 12.VI.2022r.

1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Cała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 przejdziemy w uroczystej procesji z Najświętszym Sakramentem wokół Placu Wolności. Prosimy o przygotowanie procesji – sztandarów i feretronów, dzieci do sypania kwiatów oraz ołtarzyków na procesję. Biorąc udział w procesji Bożego Ciała będziemy świadczyli i wyznawali naszą wiarę w żywą obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
2. W Oktawie Bożego Cała zapraszamy na wieczorową Mszę św. i Nieszpory o Najświętszym Sakramencie wraz z procesją.
3. Na najbliższy piątek Biskup Łomżyński udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
4. W najbliższą niedzielę 19 czerwca Neoprezbiter Hubert Gromadzki odprawi w naszym kościele o godz. 9.00 Prymicyjną Mszę św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.