Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 16.06.2019r.

1. W środę koniec zajęć lekcyjnych w szkołach. Zachęcamy, aby modlitwą podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i prosić o szczęśliwe wakacje, w czasie których pamiętajmy o Bogu poprzez udział w niedzielnej Mszy św. W wypoczynku wakacyjnym niech nas nie opuszcza rozsądek.
2. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 11.00, 17.00. Po Mszy św. o g. 11.00 w procesji eucharystycznej przejdziemy wokół Placu Wolności do 4 ołtarzy oddając cześć Jezusowi Eucharystycznemu. Prosimy jak zwykle o przygotowywanie ołtarzyków w ustalonych miejscach. Prosimy o udział w procesji strażaków, kawalerzystów, orkiestrę, dzieci, młodzież i dorosłych niosących sztandary i feretrony. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie się do procesji.
3. W oktawie Bożego Ciała po wieczorowej Mszy św. Nieszpory o Najświętszym Sakramencie z procesją eucharystyczną.