Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021r.

1. W sobotę 22 maja wspomnienie św. Rity z Cascii. Członków Grupy Wsparcia Modlitewnego św. Rity zapraszamy na wieczorową Mszę św. i spotkanie.
2. W sobotę w Wigilię Zasłania Ducha Świętego na czuwanie modlitewne zaprasza Odnowa w Duchu Świętym o g. 19.00.
3. Za tydzień 23 maja dzieci kl. III SP Nr 1 przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o g. 12.30. Spowiedź dla dzieci ich rodzin w piątek o g. 16.30. Z związku z tą uroczystością prosimy, aby na Mszę św. o 12.30 nie przychodziły osoby nie związane z dziećmi pierwszokomunijnymi a wybrały inną Mszę św.
4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas komunii św. wielkanocnej. Przypominamy, że w okresie wielkanocnym każdy wierzący katolik powinien przystąpić do spowiedzi i komunii św., by był żywym członkiem Kościoła i mógł uważać się za praktykującego. Do tego zobowiązują nas przykazania kościelne. Zapraszamy do spowiedzi przed porannymi oraz na wieczorowej mszy św..
5. Za dwa tygodnie 30 maja dzieci kl. IV szkół podstawowych naszej parafii przystąpią do Rocznicowej Komunii Świętej.