Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.V.2022r.

1. W dniu wczorajszym w Katedrze Łomżyńskiej święcenie kapłańskie przyjęło 7 diakonów. Wśród nich jest trzech z Kolna.
2. We wtorek święto Nawiedzenia NMPanny.
3. W środę rozpoczniemy czerwiec miesiąc kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe po wieczorowej Mszy św.
4. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota czerwca. Nabożeństwa tych dni łączymy z nabożeństwem czerwcowym.
5. Spowiedź dla dzieci, które rozpoczynają I piątki od godz. 17.00. Zachęcamy do odbywania spowiedzi wcześniej. Istotą Pierwszego Piątku jest przyjęcie Komunii św. wynagradzającej.
6. W sobotę w Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na modlitewne czuwanie o g. 19.30.
7. Najbliższa niedziela 5 czerwca to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas komunii świętej wielkanocnej do przyjęcia której zobowiązuje nas przykazanie kościelne, a jej przyjęcie warunkuje bycie praktykującym katolikiem.
8. W najbliższą niedzielę dzieci kl. IV szkół podstawowych naszej parafii przystąpią do Rocznicowej Komunii Świętej. Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o g. 16.30.
9. W czwartek 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Procesja z Najświętszym Sakramentem przejdzie wokół Placu Wolności jak w latach poprzednich.