Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 20.V.2018r.

1. Kończy się dzisiaj czas Komunii św. wielkanocnej wynikającej z przykazania kościelnego. Kto nie przystąpił w tym okresie wielkanocnym do komunii św. nie może uważać się za praktykującego katolika czyli żywego członka Kościoła.
2. Jutro święto NMP Matki Kościoła.
3. W czwartek Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
4. Za tydzień 27 maja dzieci, kl. IV szkół podstawowych przystąpią do Rocznicowej Komunii Świętej na Mszy św. o g. 12.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o g. 16.30.
5. 31 maja Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowywanie ołtarzyków na procesję.
6. Msza św. o błogosławieństwo w pracy na roli i w gospodarstwie;
- dla gospodarzy z Pachuczyna 27 maja o g. 9.00. - dla gospodarzy z Czernic 3 czerwca o g. 9.00.
- dla gospodarzy z Tyszk Łabno 10 czerwca o g. 9.00. - dla gospodarzy z Gromadzyna Wykno 10 czerwca o g. 11.00
- dla gospodarzy i działkowiczów z Kolna 17 czerwca o g. 9.00
- dla gospodarzy ze Starego Gromadzyna 17 czerwca o g. 11.00.
Na Mszę św. do kościoła proszę przynieść ziemię z pola do poświęcenia.
7. Drugi „Dzień Wspólnoty Oazowiczów Wszystkich Pokoleń” odbędzie się w sobotę 2 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży (ul. Sadowa 12A). Więcej informacji na: www.lomza.oaza.pl.
8. W pierwszym tygodniu wakacji (25-29 czerwca) w parafii są organizowane półkolonie. Zapisy do 17 czerwca u ks. Grzegorza.