Wniebowstąpienie Pańskie - 1.VI.2014r.

Rozpoczynamy dzisiaj czerwiec - miesiąc modlitwy do Najśw. Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa po wieczorowej Mszy św.

Trwamy w odmawianiu Nowenny do Ducha Świętego, by przygotować się do Jego zesłania. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w najbliższą niedzielę 8 czerwca. Kończy się tym samym okres wielkanocny, w którym praktykujący katolik powinien przystąpić do spowiedzi i komunii św.

Jutro wieczorowa Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca czerwca. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle i w te dni nabożeństwo do NSPJ przed Mszą św.

Rozpoczniemy od jutra modlitwę o błogosławieństwo Boże w pracy na roli dla gospodarzy naszej parafii wraz z poświęceniem pól. Msze św. w wioskach o g. 1600.

Pachuczyn - poniedziałek 2 VI

Gromadzyn Wykno - wtorek 3 VI

Tyszki Łabno - środa 4 VI

Gromadzyn Stary - czwartek 5 VI

Czernice - piątek 6 VI

Kolno - niedziela 8 VI - g. 9.00

6. Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie, organizuje w dniach od 23 do 26 lipca pielgrzymkę rowerową po sanktuariach Archidiecezji Warmińskiej. Informacje i zapisy do 8 czerwca w parafii ChKW w Kolnie. tel 862781188.

7. Docierają do nas tragiczne wiadomości o skutkach powodzi na Bałkanach. Caritas Polska zachęca do składania ofiar dla poszkodowanych. Zbiórka do puszek odbędzie się 8 czerwca. W tym dniu wyrazimy także wsparcie poszkodowanym na Bałkanach przez pamięć w modlitwie.