Pożegnanie Ks.Artura Akimowicza

W niedzielę 20 września 2020r. swoją posługę w naszej parafii zakończył ks. Artur Akimowicz. Po 6 latach spędzonych wspólnie, szczerym łzom i podziękowaniom nie było końca. Jak mówili parafianie: "Żadne słowa nie okażą wdzięczności, jaka pozostanie w naszych sercach" . To był ciężki moment dla wszystkich, lecz "Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem" (Koh 3, 1). Po serdecznych słowach uznania ks. Artur także podziękował: księżom, wszystkim współpracownikom, ministrantom, grupie ratowniczej, harcerzom, a w szczególności młodzieży i parafianom, którym mógł służyć tyle lat. Jak mówił ks. Artur: "Byłem tu szczęśliwy, ponieważ czułem się potrzebny" . Mamy nadzieję, że ksiądz Artur będzie pamiętał o nas w dalszej posłudze kapłańskiej i życzymy czerpania radości ze służby Bogu i blizniemu w nowej parafii w Dąbrówce k. Ostrołęki.

Więcej zdjęć w galerii

Oliwia G.