ŻYCZENIA WIELKANOCNE

ŻYCZENIA BISKUPA ŁOMŻYŃSKIEGO JANUSZA STEPNOWSKIEGO
Umiłowani Bracia i Siostry,
W naszych kościołach brzmi już radosne Alleluja! Nasz Pan Jezus Chrystus skruszył więzy śmierci, podeptał szatana i jako zwycięzca wyszedł z otchłani. Celebrując tę najważniejszą prawdę naszej wiary, składam Wam wraz z Księżmi Biskupami, serdeczne życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan umacnia w Was wiarę i ufność w miłość Boga; niech wypełnia codzienność dobrem a serca pokojem; niech daje siłę do odważnego bycia Jego świadkiem w naszej Ojczyźnie i poza Jej granicami.
Wam - Umiłowani Diecezjanie - oraz wszystkim, którzy razem z Wami zasiądą dziś do świątecznego stołu z serca błogosławię.
Do życzeń Pasterza naszej diecezji dołączamy się my kapłani posługujący w parafii obdarzając Was wszystkich wielkanocną życzliwością i modlitwą. Dzielimy się z Wami radością trwania przy Panu naszym Jezusie Chrystusie Zmartwychwstałym. RADOSNEGO ALLELUJA