Trójca Święta to poważna zagadnienie
ale Ono nas dzisiaj nie wprawiło w onieśmielenie
bo w modlitwie z Misiakami szukaliśmy zrozumienia
głębi Bożej tajemnicy, która w każdym sercu krzyczy
Radość dzisiaj była wielka bo Ewangelista Jan oznajmił
że nikt nie zginie a tym samym prawdziwe szczęście nas nie ominie
bo Bóg szczerze kocha człowieka i na każdego czeka
tak tak tak tę tajemnicę dzisiaj zgłębialiśmy a po mszy zabaw się nie baliśmy
radości było bez liku a i nie brak było krzyku
wesołe zjeżdżalnie a do tego pyszna kiełbaska z grilla czas umila
Skolim i JBB nam kiełbaskę podarowało a Serafin w pieczywie
I słodkościach nasze serca wyprawił by każdy się dobrze bawił
Drogie Dzieci dziękujemy za Waszą radość i za to że z Jezusem w życiu idziecie
bo z Nim prawdziwe szczęście zdobędziecie
Serdecznie dziękuję Panu Alfredo Święczkowskiemu, Państwu Beacie i Mariuszowi Dzięgielewskim, Alicji i Marcinowi Konstantym oraz Anecie i Karolowi Zadrogom za ofiarowaną pomoc, poświęcony czas i dobro na rzecz innych. 😉 😉 😉