1. W dniu dzisiejszym pragniemy podziękować dzieciom za ich obecność w życiu Kościoła i naszych rodzin. Drogie Dzieci! Jutro przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka i z tej okazji składamy Wam serdeczne życzenia. Niech nigdy nie zabraknie w Was radości jaką daje Bóg. Wszystkie dzieci zapraszamy na parafialny festyn z okazji dnia dziecka. Będą animowane zabawy a także przekąski za symboliczną ofiarę. Dzieci, które są w kościele zapraszamy po odbiór talonów na lody u Michała.

2. 4 czerwca przypada Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Zwracam się z gorącą i serdeczną prośbą o przygotowanie ołtarzyków, a także zapraszam do wspólnej procesji dzieci w strojach komunijnych, dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków, a chłopców do asysty procesyjnej. Zapraszam Strażaków, Ministrantów oraz Asystę Procesyjną do tego wspólnego publicznego wyznania wiary. Proszę też w miarę możliwości o przygotowanie swoich domów i oznaczenie ich zewnętrzne symbolami wiary. Już dzisiaj dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas.

3. Za tydzień ofiarami do puszek będziemy wspierać dzieło Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. Z radością mogę powiedzieć, że zakończyliśmy pracę nad terenem za wikariatami. Przyznam, że sporo pracy mojej osobistej jak i Pana Czarka włożyliśmy w ten teren i myślę, że będzie on cieszył nasze duszpasterskie grupy.
Teraz tylko czekamy na ukorzenienie się trawy i będzie to piękne plenerowe miejsce. Bóg zapłać też osobom, które w tym kibicowały, ale i osobiście pomogły na różnych etapach.
W minionym tygodniu swoją ofiarą trwające prace wsparli: Państwo Teresa i Włodzimierz, Pani Lucyna, Państwo Hanna i Janusz, Anonimowo, Pani Agnieszka, Pani Józefa, Państwo Kazimierz i Iwona oraz przelewem Pani Anita, Państwo Urszula i Franciszek, Pani Dorota, Pani Joanna i Anonimowo.
Z serca wszystkim dziękuję.

5. Dziękujemy za dotychczasową posługę w czytaniu Słowa Bożego i zapraszamy do zapisania się na listę czerwcową. W najbliższym tygodniu wypadają też nabożeństwa pierwszo-miesięczne. Serdecznie zapraszamy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: + Barbara Kowalewska l. 72, Halina Wieczorek l. 83, + Tadeusz Kulesza l. 75, Jadwiga Kuliś l. 79 Wieczny odpoczynek . . .