1. W dniu dzisiejszym obchodzimy doroczny odpust różańcowy. Dziękuję za obecność, wspólnotę modlitwy i głoszone Słowo Boże Ks. Adamowi Filipowiczowi –Ojcowi Duchownemu z Łomżyńskiego Seminarium. Zapraszam wszystkie Koła Różańcowe na wspólne ciastko, kawę do salki na godzinę 15:00. O godzinie 16:15 uroczysty różaniec i suma odpustowa o godzinie 17:00 z procesją eucharystyczną.
  1. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy statutową działalność Caritas. Dziękuję za gest dzielenia się w związku z tym, iż nasze diecezjalne Caritas jest w fazie budowy nowego centrum rehabilitacji.
  1. Przy wyjściu z Kościoła można zaopatrzyć się w parafialny kalendarz. W kalendarzy odnajdziemy zdjęcia z uroczystości i wydarzeń, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich miesięcy przeplatane z historycznymi fotografiami. Mam nadzieję, że ta forma dokumentowania naszego parafialnego życia przypadnie do gustu. Cena produkcji kalendarza to 10 zł jeśli ktoś złoży większa ofiarę to z serca dziękuję będzie to cegiełka na prowadzone prace remontowe. W ciągu tygodnia kalendarze będzie można nabyć u Pana Kościelnego w zakrystii.
  1. Przyjmujemy już na wypominki roczne. Serdecznie zapraszamy, aby w ten sposób we wspólnocie Kościoła prosić Dobrego Boga o Miłosierdzie dla naszych zmarłych.
  1. Od jutra z pracami wykończeniowymi wchodzi ekipa budowlana do drugą część plebanii. Jest już w fazie zaawansowanej projekt nowej więźby i poszycia dachu. Serdecznie dziękuję za okazane zrozumienie i ofiary indywidualne z przeznaczeniem na prace remontowe. W minionym tygodniu swój dar przekazali: Pani Stefania, Pani Dorota, Pani Joanna, Pan Zdzisław, Pan Krzysztof, Pani Teresa, Pani Małgorzata. Z serca dziękuję
  2. 19 października organizujemy wyjazd do Kodnia i Pratulina. To święte miejsca związane kultem Matki Bożej i Męczennikami Podlaskimi. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce. Koszt 200 zł. Zapisy u Księdza Andrzeja.
  3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do domu Ojca odeszli: + Anna Zielińska l. 89

Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉