W dniu dzisiejszym, jako wspólnota parafialna dziękowaliśmy Panu Bogu za plony i dary, jakie z Jego szczodrobliwości zrodziła ziemia. Gospodarzem parafialnych dożynek była w tym roku miejscowość Tyszki Łabno. Mieszkańcy zadbali o okolicznościową dekorację, czynne uczestnictwo we Mszy Świętej a także złożony dar. W to dziękczynienie włączyli się wszyscy rolnicy i działkowicze z naszej parafii. To dowód na to, że poza własnym wysiłkiem wkładanym w uprawy, mamy świadomość tego, że to do Boga należy ostatnie i pierwsze słowo. Niech Bóg będzie uwielbiony w każdych dłoniach, które wypracowują codzienny chleb. Na mszy świętej dożynkowej nie zabrakło naszych Misiaków i Kochanych Dzieciaków. Dziękujemy, że jesteście z nami.

PEŁNA RELACJA ZDJĘCIOWA W GALERII