1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarzyki, a także osobom, które zatroszczyły się o chorągwie i feretrony. Serdeczne podziękowania składam Panu Organiście i Panu Kościelnemu za trud i włożoną pracę. Dziękuję dziewczynkom i dzieciom komunijnym za ich odświętne uczestnictwo to dowód pięknych serc i wiary. Serdecznie dziękuję Policji, naszym Strażakom, grupie Kawalerzystów i Orkiestrze Dętej. Wszystkim za liczne uczestnictwo i świadectwo wiary serdecznie dziękuję.

2. W dniu wczorajszym obchodziliśmy dzień dziecka. Wszystkim jako dzieciom Bożym składam serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa i doświadczenia radości i miłości. Najmłodszych po Mszy Świętej z godziny 12:30 zapraszam za budynek wikariatów na niespodzianki związane z dniem dziecka: będzie wspólna zabawa, zjeżdżalnie, coś dla ciała grill i słodkości.

3. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek możemy wesprzeć dzieło jakim jest budowa Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Ten swoisty narodowy pomnik i wotum złożone Panu Bogu jest imponującym dowodem na dotrzymane słowo, ale i hart ducha naszego narodu. Bóg zapłać.

4. Dziękuję za ofiary przekazane na prace remontowe plebanii. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy montaż stolarki meblowej w kancelariach i pomieszczeniu pomocniczym. Za tydzień przedstawię zdjęcia jak to wygląda po ukończeniu. Dziękuje za ofiary od: Pani Marii, Pana Marka, Państwa Elżbiety i Jana, Państwa Marii i Edwarda, jedna Anonimowa oraz przelewem od Państwa Joanny i Jerzego, Pani Doroty, Pani Joanny, Pana Krzysztofa i jedna Anonimowo.

5. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia połączoną ze zwiedzaniem Starego Miasta. Planowany termin to 14 czerwca. Przewidywany koszt 250 zł. Zapisy w zakrystii.

5a. W przyszłą sobotę organizujemy wyjazd na diecezjalny dzień dziecka do Myszyńca. Zapisy prowadzi Pani Magda Sekścińska. Koszt 70-

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉