1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach i życzeniach o naszych Mamach. Te, które Bóg powołał już do siebie ogarnijmy dzisiaj modlitwą i ciepłym wspomnieniem. Drogie Mamy dziękujemy Wam za współpracę z łaską Bożą w dziele stworzenia i za wasze odruchy serc, które zawsze są dowodem i znakiem pięknej miłości.

2. 30 Maja przypada Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej tzw. Boże Ciało. Serdecznie proszę osoby odpowiedzialne za ołtarzyki o ich przygotowanie w tym roku. Zapraszam też wszystkich do tego, aby tego dnia wyeksponować jakiś symbol wiary w przestrzeni zewnętrznej naszego domu. Niech nie zabraknie naszej dobrej woli, aby przyznać się do tego, który odkupił nas Swoją Ofiarą. Zapraszam też do wspólnego świętowania tej Uroczystości i do procesji. Bardzo proszę asystę procesyjną, osoby odpowiedzialne za feretrony o zatroszczenie się, aby w procesji tych znaków nie zabrakło. Do rodziców dzieci pierwszokomunijnych zwracam się z prośbą jeśli to możliwe, aby dzieci wzięły udział w procesji w habitach komunijnych. Dziewczynki bardzo proszę o sypanie kwiatków, które będą wdzięcznym dywanem pod osobę Eucharystycznego Jezusa. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy o 12:30, której tego dnia nie będzie. Po Mszy Świętej z godziny 11:00 wyruszymy ulicami naszej parafii/miasta dając świadectwo wiary.

3. 27 MAJA o godzinie 15:30 zapraszamy dzieci i rodziców klas 4, które 2 czerwca będą obchodzić komunię rocznicową na próbę do kościoła.

4. Dziękuję za ofiary przekazane na prace remontowe plebanii od Państwa Łucji i Kazimierza, Małgorzaty i Janusza, Pana Antoniego oraz przelewem jedna ofiara Anonimowa. Serdeczne Bóg zapłać

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej z godziny 12:30 zapraszamy wszystkie dzieci na festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie niespodzianka dla każdego już podczas Mszy Świętej, a później: grill, dmuchańce, bańki mydlane, strzelanie z łuku i wspólna zabawa. Po Mszy Świętej z godziny 9:00 zapraszam wszystkie koła różańcowe na wspólne spotkanie i modlitwę.

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉