1. Dziękuję Rodzicom i Dzieciom, które w tym roku przyjęły Sakrament Komunii Świętej za dar ołtarza w postaci nowych obrzędów sakramentalnych, a także ofiary pieniężnej na prowadzone prace remontowe. Serdeczne Bóg zapłać. Przypominam, iż komunia rocznicowa odbędzie się 2 czerwca na Mszy Świętej o godzinie 12:30.

2. Dziękuję Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, a także Gloriosie Trinita, Księdzu Andrzejowi, Panu Organiście, Chórowi Parafialnemu, Panu Kościelnemu wszystkim osobom dobrej woli, które zaangażowały się w przebieg wczorajszej liturgii Wigilii Zesłania Ducha Świętego, połączonej ze śpiewem Akatystu.

2a. Już w najbliższą środę nabożenstwo ku czci Świętej Rity. Tego dnia przypadają główne uroczystości ku czci Świętej. Zapraszamy.

3. 30 Maja przypada Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej tzw. Boże Ciało. Serdecznie proszę osoby odpowiedzialne za ołtarzyki o ich przygotowanie w tym roku. Zapraszam też wszystkich do tego, aby tego dnia wyeksponować jakiś symbol wiary w przestrzeni zewnętrznej naszego domu. Niech nie zabraknie naszej dobrej woli, aby przyznać się do tego, który odkupił nas Swoją Ofiarą. Zapraszam też do wspólnego świętowania tej Uroczystości i do procesji. Bardzo proszę asystę procesyjną, osoby odpowiedzialne za feretrony o zatroszczenie się, aby w procesji tych znaków nie zabrakło. Do rodziców dzieci pierwszokomunijnych zwracam się z prośbą jeśli to możliwe, aby dzieci wzięły udział w procesji w habitach komunijnych. Dziewczynki bardzo proszę o sypanie kwiatków, które będą wdzięcznym dywanem pod osobę Eucharystycznego Jezusa.

4. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek. Poświęcenie pól: Gromadzyn Wykno 15:00 Gromadzyn Stary 15:30 Tyszki Łabno 16:00

5. Dziękuję za ofiary przekazane na prace remontowe plebanii od Państwa Ewy i Piotra. Serdeczne Bóg zapłać

6. W minionym tygodniu do Domu Ojca odszedł: + Mieczysław Najda l. 81Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉