W dniu 6 października obchodziliśmy nasz doroczny odpust różańcowy. Różaniec jak podkreślał dzisiejszy kaznodzieja ks. Adam to bicz na diabła, to wyjątkowy oręż, który mamy do dyspozycji w walce ze słabościami, ale też w walce o silne rodziny i piękne małżeństwa. Nasze parafialne różańcowe świętowanie uczciliśmy modlitwą wszystkich Kół Żywego Różańca o godzinie 16:15 w kościele. Modlitwa poprzedzona była spotkaniem w salce parafialnej przy wspaniałych wypiekach naszych Róż i ciepłej herbacie. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się jak prawidłowo oceniać objawienia i w jaki sposób budować osobistą tożsamość wiary. Zwieńczeniem świętowania była Eucharystia o godzinie 17:00 z procesją eucharystyczną. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Pani Ewie, Chórowi Parafialnemu, Kołom Żywego Różańca, Ministrantom i Parafianom za obecność i radość wspólnego wyznawania wiary.