1. W minioną niedzielę obchodziliśmy odpust ku czci Świętej Anny. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w przebieg tego wydarzenia. Dziękuję Panu Kościelnemu, Panu Organiści, Chórowi Parafialnemu, Julii Rydelek i Amelii Szymańskiej, Asyście procesyjnej oraz Ministrantom. Pragnę słowem wdzięczności objąć Urząd Miejski w Kolnie, który wsparł nasz festyn – W zdrowym ciele zdrowy duch- Wesele Ani i Antka. Dziękuję Pani Ewie Góralczyk, która przygotowała nam parę młodą. Podziękowaniem obejmuję Pana Alfreda Święczkowskiego, Pana Tadeusza Chludzińskiego, Pana Mariusza Dzięgielewskiego, Pana Karola Mieczkowskiego. Rodzinę Państwa Bikowskich i Krom, Pana Piotra Gębarskiego, Państwa Bożenę i  Zbyszka Stachelskich, Dziękuję Pawłowi i Sylwii Szczechom, Alicji i Marcinowi Konstantym, Joannie i Pawłowi Chrypankowskim, Marcinowi Sekścińskiemu, Pani Monice Rydelek, Pani Barbarze Sekścińskiej, Panu Michałowi Karczmarczykowi. Dziękuję za pomoc KGW z Czernic pod wodzą Pani Irenki Sielawy, a także Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol oraz Piątnica za okazane wsparcie. Wdzięcznością obejmuję też piekarnię Serafin z Łysych, która dzięki właścicielom Marii i Andrzejowi Żubrowskim zawsze z otwartym sercem reaguje na skierowane prośby. Celowo dokonałem takiego wyszczególnienia, ponieważ to pokazuje, że dzięki zaangażowaniu wielu osób i poświęconym siłom we wspólnocie możemy wiele dokonać. I chociaż pogoda do łatwych nie należała to wszystko przebiegło w sposób należyty. Z serca wszystkim dziękuję. Jestem dumny z tego, że mam takich Parafian.
  2.  Od 1 do 13 sierpnia eucharystia wieczorna sprawowana jest o godzinie 20:00 i jest połączona z duchowym pielgrzymowaniem na Jasną Górę. Serdecznie zapraszam na nasze spotkania pełne humoru i poczucia wspólnoty.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na trwające prace remontowe. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary indywidualne od: Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Magdaleny, Pani Teresy, Pana Krzysztofa oraz Anonimowo
  4. W poniedziałek o 19:30 spotkanie w kościele dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę na Jasną Górę połączoną ze zwiedzaniem Wadowic, Oświęcimia i Krakowa.

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉