1. Dziś ofiary złożone na tacę przeznaczone są na potrzeby WSD w Łomży.
  2. W dniu dzisiejszym na Mszy Św. o godz. 12.30 rozpoczniemy uroczystą peregrynację relikwii bł. Rodziny Ulmów w rodzinach, gdzie dzieci w tym roku przygotowują się na I Komunię Świętą. A po Mszy dzieci otrzymają indeksy.
  1. Dziś po mszy wieczornej zapraszamy na comiesięczne spotkanie i modlitwę ze Świętą Ritą. Przyzywajmy Jej wstawiennictwa zwłaszcza w sprawach po ludzku beznadziejnych.
  1. Przy wyjściu z kościoła w dniu dzisiejszym możemy złożyć ofiarę do puszek, jako nasz dar serca dla poszkodowanych powodzian. W dniach 27 i 28 września (piątek i sobota) odbędzie się zbiórka towaru dla poszkodowanych przy trzech Biedronkach w Kolnie. Akcje przeprowadza Caritas Polska. Prosimy również o modlitwę w intencji poszkodowanych przez powódź.
  1. Zbiórka darów dla powodzian Kolno
  1. W sobotę 28 września o godz. 15.00 zapraszamy na Plac Wolności na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w ramach Akcji „Koronka na ulicach miast świata”.
  1. W następną niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.30 dzieci przygotowujące się na I Komunię Św. otrzymają różance komunijne, które zostaną uroczyście poświęcone.
  1. Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy za słodkości dla najmłodszych.
  1. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej wspólnoty odeszli: + Andrzej Waszkiewicz l. 70 i + Piotr Niebrzydowski l. 74. Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła.