1. W najbliższy poniedziałek 5 lutego wspomnienie Świętej Agaty patronka chroniąca przed pożarami, a także parom starającym się o dziecko. Z tej racji jutro będziemy święcić chleb Świętej Agaty. Serdecznie zapraszamy.

2. W sobotę 10 lutego Mszą Świętą o godzinie 18:00 rozpocznie się seminarium odnowy wiary prowadzone przez wspólnotę Gloriosa Trinita. Jest to okazja to pogłębienia swojego życia duchowego, a także wiedzy religijnej. Przez kolejne soboty będziemy zgłębiać tę duchową rzeczywistość. Już dzisiaj gorąco zapraszam do skorzystania z tej duchowej propozycji.

3. Za tydzień w niedzielę 11 lutego będziemy błogosławić wszystkich zakochanych/narzeczonych na każdej Mszy Świętej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którym serce podpowiada określony sygnał, aby razem tutaj w przestrzeni ołtarza upraszać Bożego Błogosławieństwa do budowania pięknych dojrzałych relacji.

4. Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu rozpoczniemy w parafii tzw. kurs przedmałżeński. Będzie to cykl spotkań przygotowujących młodych do sakramentu małżeństwa. Chętne pary prosimy o zgłoszenie się na pierwsze spotkanie w dniu 18 lutego na godzinę 14:00 w salkach parafialnych.

5. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły dwie ofiary Anonimowe, a także dar serca od Pani Lucyny, Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Anny, Pani Magdaleny, Pana Krzysztofa. Trwa okres rozliczeniowy podatkowy i jeśli ktoś ma taką możliwość to może w rozliczeniu uwzględnić darowiznę na kościół. Za każde dobro duchowe i materialne dziękujemy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: Janina Anna Kapelańska l.88, Antoni Grużewski l. 82, Janina Ptak l. 95, Grzegorz Samul l. 54 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉